język strony

,
Today: Gru 22, 2014

Konkurs

Personel szpitala przystąpił do konkursu plakatowego na temat higieny rąk. Zachęcamy do wybrania najciekawszego plakatu. Głosujemy do 23 czerwca.

Uczniowie klasy 4c Szkoły Podstawowej Nr 12 w Elblągu pod opieką p. Katarzyny Kurek nakręcili film pt. "Gdzie były, co robiły twoje ręce?". Uczniowie fantastycznie zrozumieli ideę dbania o czystość dłoni w codziennym zyciu. Nakręcony film ciekawie i jednocześnie humorystycznie przedstawia ważny problem higieny rąk oraz bezpieczeństwo epidemiologiczne w aspekcie szkolnym.

Dyrekcja Elbląskiego Szpitala Specjalistycznego z Przychodnią SP ZOZ składa podziękowania uczniom klasy 4c i Pani opieku Katarzynie Kurek za świetny pomysł i aktywność medialną w ważnym temacie higieny rąk.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu.

Wyniki konkursu

wyniki